Genel, Kişisel

malmisin.com Best.fm İşbirliği :)

26.04.2008

Sevgili arkadaşımız Gökhan'ın bu sabah Best FM'de Levent Erim'in konuğu olmasıyla ve malmisin.com reklamlarının ardarda gelmesi ile sitede bir patlama yaşandı :) Rekor üzerine rekor kırıldı ve gururlandık coştuk :) Daha saat 13:00 ve site rekorları altüst etmiş durumda ama zaten sitenin rekoru şimdiye kadar 158 kişiydi ve bu rekoru da dün kırmıştık :) ilginç değil mi? :D

Sabahki programda da baya bir güldük. Aslında biz 3. şahıslara nazaran daha fazla güldük çünkü yapılan espirilerin bazıları aramızda olan şeylerdi. Program genel olarak eğlenceli geçti ve Levent Erim tabiri caizse Gökhan'ı itin g.tüne soktu :D Tüm Türkiye'nin mal olarak tanıdığı Gökhan şahsiyeti bakalım bundan sonraki hayatını nasıl yaşayacak :)

Bakalım Levent Erim haftaya da beni götürürse ortam baya bir şenlenecek gibi. Best FM'i de tekkeye çevirecez bu gidişte :D Levent Erim'e reklamımıza izin verdiği için buradan teşekkür ediyorum sağolsun varolsun :) yakında Levent Erim'in blog'u www.sucukluyumurta.net de şenlenecek şu anda test aşamasında. Kendisi ile sürekli paslaşacağımızı umuyorum :)

Bu akşam TRT-INT'de yayınlanan "Ayna'dan Yansıyanlar" programına izleyici olarak gidiyorum bakalım başıma daha neler gelecek :) Ayna grubu çalacak biz söyleyecez sanırım konseptini de bilmiyorum muhabbetin :)

Bunları da Oku, Sorucam

3 Yorum

  • Reply kader 08.05.2008 at 05:06

    KaDeR’iM

  • Reply kader yılmaz 08.05.2008 at 05:07

    (KaDeR’iM

  • Reply ebolax 08.05.2008 at 07:15

    ula nooliy? :D

  • Yorum Yaz