Genel

Seks Okuluna Buyrun

30.11.2011

Haberi yapıştıralım :

Ananova haber sitesinin haberine göre, İsviçre doğumlu Ylva-Maria Thompson adlı bir kadın girişimci tarafından açılan okulda öğrenciler bir dönem için 1.400 sterlin (yaklaşık 4 bin TL) ödeyecek.

Thompson, öğrencilerin kadın-erkek aynı yatakhanelerde kalarak ev ödevlerini birlikte yapacaklarını belirtti. Eğitim temel olarak teorik değil pratik derslerden oluşacak ve eğitimin temel amacı nasıl iyi bir sevgili olunacağının öğretilmesi olacak.

Müdire Thompson dersler arasında cinsel pozisyonlar, okşama teknikleri, anatomik özellikler gibi konular bulunacağını bildirdi. Okula yaşı 16’nın üzerinde olan herkes katılabilecek.

Okulun kendisini tanıtmak amacıyla Avusturya Televizyonu’na reklam vermek istediği ancak tanıtım filminin TV standartlarını zorladığı gerekçesiyle talebin geri çevrildiği bildirildi.

Adamlar rahat hacı işte istediklerini yapıyorlar :)) Bizde kurulsa bu okul aynı gün yıkarlar :))) Yalnız adamlarda da bir sınır varmış ki televizyon reddetmiş reklam olayını :) Gitmek isteyen olursa haberleşelim :)))

Bunları da Oku, Sorucam

Yorum Yok

Yorum Yaz