İnternet

Turkcell Superonline’dan 100 Mbps Yükleme (Upload) İmkanı!

22.05.2015

Oh bebeğim! Superonline'dan çok güzel bir hizmet gelmiş. 24 saat boyunca sınırsız 100 Mbps download hızıla çıkabilme olayı uzunca bir zamandır zaten vardı ve şimdi de 100 Mbps upload imkanı getirmişler (ikisi aynı pakette değil). İnternete atacağınız çok büyük dosyalarınız varsa bu sistem tam olarak size göre diyebiliriz.

Turkcell Superonline, yükleme hızını 24 saat boyunca Adil Kullanım Koşullarına (AKK) tabi olmadan 100 Mbps’ye çıkaran Turbo Yükle hizmetini kullanıma sundu. Turkcell Superonline’ın “Işık Hızında+” çatısı altında toplanan hız odaklı diğer ürünleri arasında dosya indirme hızını 24 saat boyunca 100 Mbps’ye çıkaran Turbo İndir ve AKK aşımına anında çözüm üreten Joker AKK yer alıyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, internet hızına ilişkin farklı çözümler sunan ürünlerini “Işık Hızında+” çatısı altında bir araya getirdi.

superonline-turbo-yukle

Türkiye’de bir ilk olarak hizmete sunulan Turbo Yükle de, Işık Hızında+ ürünleri arasında yerini aldı. Kısa vadeli yüksek hızda veri aktarımı ihtiyacına çözüm üreten Turbo Yükle, 24 saat boyunca yükleme hızını 100 Mbps’ye çıkarıyor. Bu süre boyunca gerçekleştirilen veri kullanımı AKK’yı etkilemiyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin kullanımına açık Turbo Yükle’den yararlanmak için TURBO YUKLE yazıp 2220’ye SMS atmak ya da Online İşlem Merkezi’nden başvuru yapmak yeterli oluyor. Turbo Yükle’nin fiyatı ise 4,90 TL.

Işık Hızında+ kapsamındaki diğer ürünler arasında 24 saat boyunca AKK’ya takılmadan 100 Mbps indirme hızı sağlayan Turbo İndir ve tarifeye ek AKK paketleri sunan Joker AKK yer alıyor. Turkcell Superonline’ın Işık Hızında+ ürünlerine ilişkin ayrıntılı bilgi http://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda-- adresinde bulunuyor.

Yazar Notu: Superonline'a geçtiğimden beri çok memnunum walla. Uydunet de kullanıyorum (ilk önce Uydunet bağlatmıştım) ama ilk gününden beri feci sorunlu.

Bunları da Oku, Sorucam

Yorum Yok

Yorum Yaz