Oyun, Video

Tom Clancy’s The Division

13.06.2013

Ohhhaaaaa olm adamlar ne detaylı grafikler kasmışlar!

Devrim yaratacak olan bu online, açık dünya aksiyon RYO’su Microsoft Xbox One® oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation® 4 bilgisayar eğlence sistemi için çıkacak. The Division’ın çıkış tarihi 2014 olarak açıklandı. 

Tom Clancy’s The Division, World in Conflict® serisi ile ünlenen İsveç merkezli Ubisoft stüdyosu Massive™ Entertainment tarafından geliştiriliyor. 

The Division, New York’ta Kara Cuma gününde ortaya salınan ölümcül bir virüsün şehri kasıp kavuruşunun üç hafta sonrasında geçiyor. Şehrin temel hizmetleri birer birer çökmüştü. Toplum kaos içindeydi. Başkan 51. Maddeyi yürürlüğe sokmuş, çok özel taktik ajanlardan oluşan gizli The Division birimi devreye girmişti. Sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen Division ajanları bu tür acil durumlarda, emir komuta zincirinden bağımsız olarak hareket edebilmek üzere eğitim görmüşlerdi. Işıklar söndüğünde, görevleri başladı. 

Tom Clancy’nin gerçekçililiğe büyük önem veren evreninde oyuncular, New York’un hayatta kalmak için her şeyi yapmaya hazır klanlar tarafından ele geçirilen ve yağmalanan tanıdık sokakları ve anıtları ile karşılaşacaklar. Central Park’tan metroya, Özgürlük Anıtı’na kadar hiçbir yer güvenli olmayacak. Keşif, savaş ve RYO oyuncu gelişiminin ön planda olduğu kalıcı, online, açık-dünya New York’u ile buluşmaya hazır olun. 

“Tom Clancy’s The Division’daki amacımız insanların online RYO’ları oynama şeklini tamamen değiştirmek,” diyor Ubisoft baş yapımcısı Fredrik Rundqvist. “Yeni nesil konsolların gücünü arkasına alan The Division oyuncuları nefes kesici bir çokluoyuncu macerasının ortasına bırakacak. Oyuncular Tom Clancy oyunlarına ün kazandıran gerçekçiliği koruyan oyunda toplumun çöküşüne şahit olurken savaşacak ve birlikte çalışacaklar.” 

Oyun bugüne kadar farklı serilerde dünya çapında 76 milyonun üzerinde satan Tom Clancy’s™ evreninde geçen en son oyun. Ubisoft’un yakında çıkacak olan Tom Clancy markalı oyunları arasında Ubisoft Toronto tarafından geliştirilmekte olan, günümüzde geçen ve teknik yenilikler ve kaliteyi üst seviyeye çıkaran hikayesiyle Tom Clancy’s Splinter Cell® Blacklist™ de bulunuyor.

Bunları da Oku, Sorucam

Yorum Yok

Yorum Yaz