Mobil, Oyun, Sinema

Angry Birds Cartoon

03.04.2012

Rovio bu işin kaymağını sonuna kadar sömürmeye kararlı :))

Mobil oyun dünyasının son zamanlardaki en büyük yıldızı, hiç kuşkusuz Rovio'nun Angry Birds'ü. Geçtiğimiz günlerde Angry Birds Space ile bir kez daha tozu dumana katan kızgın kuşlar, şimdi de çok farklı bir platformda, çok farklı bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar.

Rovio'dan yapılan açıklamaya göre, çok yakında Angry Birds, haftalık bir çizgi-animasyon dizisi olarak karşımıza çıkacaklar. 2,5 ila 3 dakika arasında sürecek olan bölümler, geleneksel TV kanallarında yayınlanmayacak. Bunun yerine, heyecan yaratan çizgi diziyi, video uygulamaları aracılığıyla, akıllı mobil cihazlarımızda ve internet üzerinden izleyeceğiz.

Rovio'nun planlarından biri de, Angry Birds bölümleri için, kendi video uygulamasını geliştirmek. Şirket, bölümleri hem bu uygulama aracılığıyla, hem de ortaklık kuracağı uygulama geliştiriciler aracılığıyla izleyici karşısına çıkartmayı düşünüyor.

Ben halen Angry Birds serisinden herhangi bir oyunu oynamamış biri olarak pek heyecanlanmadım ama karakterlerin seslerine hastayım :) Ayrıca bşr haber de benden, bu sene olmasa da gelecek senelerde Angry Birds'in sinema filmini çıkarmayı planlıyorlarmış.

Bunları da Oku, Sorucam

Yorum Yok

Yorum Yaz