Fotoğraf, Kişisel

Parti sonu :)

24.04.2008

Uzun zamandır uyumadığım gibi ölü gibi uyuduğum bir gecenin ardından yazıyorum bu satırları :) Gece telefon çalmış mesaj gelmiş her türlü aktiviteyi gerçekleştirmiş cep telefonum lakin ben uyanmamışım ki normalde en ufak sese uyanan biriyimdir :)

Peki neden böyle uyudum kaldım? tabii ki 23 Nisan tatili dolayısıyla sevgili şirketimin organize ettiği Paintball + mangal organizasyonu sayesinde :) Buradan Zapmedya üst düzey şahıslarına teşekkürü bir borç bilirim :)

Paintball denen olayı da oynadık sonunda hayatımızda. Şahsen ben tulumların içinde kafada kask koşacam edecem derken deli gibi yoruldum :) Açıkça söylemek gerekirse pek zevk almadım Paintball olayından. Mermilerim çabuk bitti, mekan kısaydı ve yaptığımız tek şey bariyerlerin arkasına geçip poligonda hedef vurur gibi ateş etmekti :) Bir daha denk gelmesse oynamam öyle sööliim :)

Ben toplu yapılan aktivitelere her zaman bayılan biri olduğumdan dolayı dün benim için oldukça eğlenceliydi. Paintball'da da illallah demedim canım zevkli tarafları vardı :D yalnız özellikle mangal ve piknik tadındaki taraf beni daha çok eğlendirdi. Yemekler falan çok güzeldi ve gittiğimiz mekanda (Kilyos tarafında bir yer) her türlü aktivite vardı (okey dışında bi okey oynayamadık :D)

malmisin.com 107 tekil hit alarak bir rekor kırdı ve ne kadar doğru bir site olduğunu kanıtladı :)

ebolax.org'un analytics rakamları da içler acısı buradan belirtemeyeceğim :) Lütfen biraz daha ilgi :)

Bu arada facebook chat olayına geçmiş süper işler yapmış. Yakında msn gibi program da çıkarırlar piyasanın a.q. lar gibime geliyor. Microsoft da birkısmına sahip ama belki izin vermez :D

Bunları da Oku, Sorucam

1 Yorum

  • Reply adre 26.04.2008 at 00:15

    bune len :D paintballdan 2 aksiyon resim koyar insan, paso vesikalık çalışmışsın asdhakjdhkashf :)

  • Yorum Yaz